#1 2009-06-11 01:01:07

Kwon Sung-Hee

TaeYang

2812071
Skąd: Rzeszów/Kraków
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 6
Ulubieniec z Big Bang: Girls Desire
Lover: Junsu 2PM <3
WWW

Witam i o zdrowie pytam! xD

Witajcie dziewczynki!

Nazywam się Aleksandra, mam 19 lat i mieszkam w Rzeszowie.
Tymczasowo studiuje Artystyczne Projektowanie Ubioru w Krakowie, więc i tutaj się znajduję.
Internetowo można mnie znaleźć pod nickiem Kwon Sung-Hee (lub Chu Sung-Hee) lub RachelLRay. XD
Siedze w azjatyckiej muzyce już od 3 lat, ale koreańskiej dopiero od roku i właśnie od tego czasu znam
Big Bang. Jestem wielką fanką G-Dragona, prawdopodobnie dlatego, że uważam, że wiele nas łączy,
choć pewnie tylko sobie to wyobrażam..
Pisze fanfici, książki, opowiadania i teksty. Uwielbiam czytać książki, tańcować i śpiewać. Jestem alkoholiczką
i jestem uzależniona od mp3 i mojej komórki, a dokładnie pisania sms'ów.
Większość czasu, niestety, spędzam na komputerze, co całkowicie eliminuje mnie ze świata żywych,
no chyba że to piątek wieczór co oznacza imprezę lub sobota rano, co oznacza kaca.
Najczęściej na kompie oglądam seriale, mam całkowicie naprute od tego w głowie.
Co oprócz Big Bang'ów lubię słuchać. Hm... 2PM!, Bi Rain'a... amerykanskiego r'n'b.
Uwielbiam poznawać nowych ludzi, więc bardzo cieszę się, że spotkałam się z tym forum,
które znalazłam przypadkowo na google.pl.
Bardzo tęsknie za starymi Big Bangami i płacze nad tym, że prawdopodbnie już nigdy nie będą tacy jacy byli
na początku.

Aha... no i mój znak zodiaku to strzelec, grupa krwi 0Rh+.
Pozdrawiam ;*

Offline

 

#2 2009-06-13 13:55:55

Hiiri

Administrator

Skąd: pusiowe skarpetuchy G<3~
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 200
Ulubieniec z Big Bang: DaeSung, Draguś
Lover: Ryosiek^^
WWW

Re: Witam i o zdrowie pytam! xD

Witam witam i również cieszę się, że się tu znalazłaś^^ (no i przepraszam za tak długą nieobecność na forum, bo aktualnie moja sis zajmuje się czym innym i nie mam z kim pisać, ale mam nadzieje, że ty mi trochę dopomożesz^^)

Kwon Sung-Hee napisał:

Tymczasowo studiuje Artystyczne Projektowanie Ubioru

jaaaaaaaaaaaaaj interesujące to muszą być studia*O*
ja bym kciała na artystyczny kierunek na studia iść (architektura lub sztuka)

Kwon Sung-Hee napisał:

Jestem wielką fanką G-Dragona

KOCHAM CIę~<3~
też tak mam, że czasem myślę jak wiele mnie z daną osobą łączy i w ten sposób przyjemnie się taką osobę poznaje ^^
ale Draguś zauroczył mnie swoimi krzywo stawianymi przekochanymi nóżkami( nie sądzisz, że jego nogi są urocze? XD~) no i tymi słodkimi polisiami (często Draguś chce być pozerski ach i och, ale za każdym razem znajdzie się w nim jakiś uroczy element, nawet jeżeli sam się tego nie spodziewa)

Kwon Sung-Hee napisał:

Pisze fanfici, książki, opowiadania i teksty.

jaaaaaj pokaż mi kiedyś jakieś*O* (ja też piszę, ale ostatnio to wieloczęściówka z SuJu jest i dziewczyny zdychają, bo to ma narazie 11 rozdziałów, a ma być ponad 100, bo zamierzam ilością i głupotą przebić rainbow romance- taki serial koreański, naprawdę warty polecenia jeżeli jeszcze nie widziałaś XDD~)
a książki to w jakim stylu są?

ja nienawidzę czytać więc musi mi się coś bardzo spodobać, żebym poświęciła temu całe swoje życie i wciągła się jak w film(lubię psychologiczne książki, dramaty, jak sią ładnie uczucia oddawane- miłość nie koniecznie polegająca na gwałceniu się, a raczej bardziej nastawiona na gre uczuć, zmysłów i podniecaniu się, że druga osoba ładnie pachnie, czy dotknęła cię w rękę- wiem problematyczne ze mnie stworzenie- ale też takie rzeczy które są zabawne i nietypowe mnie wciągają, więc zaskocz mnie ^^)


Kwon Sung-Hee napisał:

Jestem alkoholiczką

hahahahha to dobrze, że się nam przyznajesz^^
ja lubie winko, chociaż za mała jestem, żeby opijać się tym nałogowo (tylko od święta, bo rodzice nie dali by mi od tak, a poza tym to jest element który łączy mnie z dyńką- SungMinem z SuJu- i jako alkohol dobrze wygląda^^)

hah wpadanie w nałogów jest bardzo częstym problemem ludzkości XD~~ sama cierpię, bo przy kompie mogę siedzieć godzinami, żeby przeglądać strony w internecie, słuchać muzyki, rozmawiać na forach i przez chaty, a nawet jeżeli tego nie robię to piszę opka więc mama twierdzi, że to jest potworny nałóg

Kwon Sung-Hee napisał:

Najczęściej na kompie oglądam seriale

a masz jakieś konkretne? azjatyckie czy jakieś inne?

Kwon Sung-Hee napisał:

Hm... 2PM!

again&again~
ostatnio 2PMowskie piosenki mnie nawiedzają XD~~

Kwon Sung-Hee napisał:

Bardzo tęsknie za starymi Big Bangami i płacze nad tym, że prawdopodbnie już nigdy nie będą tacy jacy byli na początku.

też za nimi tęsknię, ale przywykłam już do faktu, że czasu nie cofnę i tylko mogę liczyć na to, że będą się pokazywać od dobrej strony
i mam nadzieję, że Draguś nie będzie wyglądać jak fleja żywcem wyciągnięta ze słoika po ogórach, leżącego od kilku lat na śmietniku w ciemnym zaułku


hah w każdym razie jeszcze raz witam serdecznie^^


http://gyefandom.files.wordpress.com/2008/08/004075p2.gif     http://img7.imageshack.us/img7/6246/aaaghi.gif
"kiss me T.O.P"                                                              Draguś myjący ząbki *O*

Offline

 

#3 2009-06-22 09:05:25

Tusia

Administrator

3450037
Skąd: garderoba Big Bangów
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 132
Ulubieniec z Big Bang: T.O.P., SeungRi
Lover: Hangeng
WWW

Re: Witam i o zdrowie pytam! xD

Witam nową użytkowniczkę^^
oczywiście z małym poślizgiem czasowym, ale jednak XD~~
mam nadzieję, że szybko wyrobisz sobie nawyk częstego pisania na tym forum XD~~
pochwal się swoimi tekstami w odpowiednim temacie na tym forum^^ bo bardzo chętnie bym sobie coś poczytała twojego ^^
o ja tez jestem strzelcem, a którego masz urodzinki?

ło jejku to jest możliwym znalezienie naszego forum na googlach? świętujmy *otwiera szampana* XD~~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nieuki.pun.pl www.super-bakugany.pun.pl www.megamen.pun.pl www.rzeczpospolita.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl